Web za týždeň

Neváhajte sa s nami spojiť

Kontaktné údaje

Veľmi radi sa s vami porozprávame o čomkoľvek. Napíšte nám na e-mail, alebo nám zanechajte svoje telefónne číslo. V prípade, že chcete začať proces tvorby webovej stránky, vypíšte náš dotazník a my sa s vami okamžite spojíme.

Adresa a fakturačné údaje

Darina Kostelníková
Park duklianskych obetí 4
040 01 Košice
IČO 43656838

Nie je platom DPH

Email

ceo@webzatyzden.sk

Telefónne číslo

0903 574 515

Oblečte svoje podnikanie v modernom štýle

Služba Web za týždeň™ v cene od 149€ zahŕňa:

Ilustrácia pofarbeného glóbusu

Nový dizajn

Nádherný moderný dizajn vás odlíši v mori konkurencie. Tak, ako maliar mieša farby, tak my skombinujeme trendy a vašu osobitosť do jedinečného celku.

Ilustrácia pero a papier

Copywriting

Nemusí to byť viac na vás. Pripravíme vám profesionálne texty podľa pravidiel marketingu a úspešnej konverzie, aby sa z návštevníka stal váš zákazník!

Ilustrácia grafu

Programovanie

Náš zdrojový kód podlieha najmodernejším štandardom a najprísnejším kritériám - vaše stránky budú rýchle, responzívne, sémantické a SEO-optimalizované.

Ilustrácia písmena v bubline

Typografia

Typografia je stáročiami overený spôsob, ako vyvolať vybranú emóciu. Zaslúžite si jedinečné písmo, pretože taká je aj vaša firma - jedinečná.

Ilustrácia štetca

Výrazné farby

Spolu s typografiou vám namiešame unikátnu farebnú schému. Výber správnych farieb je úlohou tak matematickou, ako aj psychologickou. Nechajte sa inšpirovať.

Ilustrácia kvetiny

Fotografie a grafiky

Priblížime vás k zákazníkom slovami aj vizuálmi. Upravíme vaše fotografie alebo v cene zabezpečíme nové, pridáme ilustrácie, moderné ikony a pútavé grafiky.

Ilustrácia mobilu

Responzívny dizajn

Vaša nová web stránka sa optimálne zobrazí každému - na každom zariadení. Či už vaší zákazníci používajú mobil, tablet alebo kinoplátno, ste v obraze!

Ilustrácia hodín so šípkami

Rýchlosť a svižnosť

Nedovolíme, aby zákazníci odišli z vašej stránky skôr, než sa načíta. Expertnou optimalizáciou zabezpečíme bleskurýchle zobrazenie vášho obsahu!

Ilustrácia palca hore

SEO optimalizácia

Zabezpečíme optimalizáciu pre efektívne zobrazenie vášho obsahu na sociálnych sieťach a vo vyhľadávačoch. Už nikdy nezostanete pozadu.

FAQ

Máte otázky?

Ako prebieha platba? Po vyplnení elektronického formuláru budete presmerovaní na platobnú bránu, kde vás požiadame o zaplatenie prvej z dvoch platieb v hodnote 50% konečnej sumy. Po úspešnom odprezentovaní sfinalizovanej web stránky o 7-9 pracovných dní vás požiadame o zaplatenie ostatných 50% konečnej sumy.
Kedy začnete pracovať na našej web stránke? Na tvorbe vašej novej web stránky začíname pracovať do 1 pracovného dňa od úspešného pripísania prvej platby na náš účet.
Ako nám budete prezentovať priebežné výsledky? Prvá prezentácia prebehne do 3 pracovných dní od pripísania vašej prvej platby na náš účet. Prezentovať vám budeme obrázok hlavnej stránky tak, ako by ste ju videli na prehliadači vášho počítača. Ak budete spokojní, pristúpime k programovaniu a tvorbe vnútorných stránok.
Musíme mať vlastnú doménu? Áno, aby sme vám mohli novú web stránku nahrať a sprístupniť. Avšak nie je to nevyhnutné, keďže vaša web stránka bude dočasne (podľa dohody) prístupná na našej sub-doméne *.mojwebmojhrad.sk, kde * je názov vašej firmy.
Potrebujeme vlastné fotografie? Pokiaľ máte profesionálne fotografie k dispozícii, odošlete nám ich pomocou nášho elektronického formulára. Ak však zatiaľ nemáte žiadne, zabezpečíme vám stock fotografie alebo ilustrácie zdarma.
Je súčasťou web stránky administračný systém? Nie, súčasťou web stránky nie je administračný systém. Ak web stránku nebudete často upravovať (meniť texty, pridávať či odoberať stránky a obrázky), finančne najvýhodnejšie je zakúpiť si občasný jednorázový balík zmien za 19€. Ak si však prajete možnosť upravovať obsah, potom vám navrhneme jeden z dvoch administračných systémov, ktoré používame: Perch alebo WordPress, podľa úrovne rozsahu, v akom potrebujete web stránku editovať.
Ako prebieha reklamácia? Objednali ste si novú webstránku a po 2-3 pracovných dňoch vám bol prezentovaný nový dizajn hlavnej stránky. Zistili ste však, že vám na ňom niečo nesedí. Ak vám dizajn nevyhovuje a radi by ste ukončili zmluvu, vrátime vám všetky peniaze. Ak sa vám nepáčia len detaily, v cene máte zahrnutú jednu revíziu - vy nám poviete, čo zmeniť a my vám odošleme upravený dizajn. Ak to stále nebude ono, vrátime vám peniaze. Naša služba je bezriziková. Prečítajte si kompletné obchodné podmienky.
Čo ak potrebujem pomôcť so stránkou? Ak budete potrebovať na vašej nami vytvorenej web stránke doplniť obrázky alebo zmeniť text, napíšete nám email a pošlete inštrukcie. Za poplatok 19€ okamžite vyhovieme. Ak vaša stránka nepožaduje časté zmeny, ušetríte množstvo peňazí, ktoré by ste inak museli investovať do administračného systému.

Opýtajte sa čokoľvek

Poďte rásť s nami

Váš nový web je tu do týždňa.
GARANTOVANÉ.

Začnite kliknutím sem

Priatelia držiaci sa okolo pliec